Get Adobe Flash player
menu
Sonda
Jakiej marki produkty preferujesz?
 


Pokarmy jajeczne dla kanarków i innych ptaków

Kliknij aby powiększyć

Quiko Special

Pokarm jajeczny dla wszystkich kanarków

 


wiadro 5 kg - 90 PLN
1 kg - 18 PLN

Kliknij aby powiększyć

Quiko Junior

Pokarm jajeczny do odchowu młodych ptaków. Zawiera między innymi biotynę  bardzo dużo  pełnowartościowego białka, polecany również w czasie pierzenia.

wiadro 5 kg - 100 PLN
1 kg - 20 PLN

Kliknij aby powiększyć

Quiko Special Rot

Pokarm jajeczny czerwony dla kanarków czerwonych zawierający w składzie cantaxantynę

 


wiadro 5 kg - 100 PLN
1 kg - 20 PLN

Deli Natura

Deli Nature to firma, która produkuje różnego rodzaju karmy dla ptaków, w tym karmę jajeczną. Karmę jajeczną można podawać ptakom w celu uzupełnienia ich diety w cenne składniki odżywcze, takie jak białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy i minerały. Karma jajeczna Deli Nature jest zwykle w formie granulek lub płatków, które można podawać ptakom na suche lub lekko zwilżone. Można ją podawać ptakom jako jedyny pokarm, ale zazwyczaj stanowi ona tylko uzupełnienie ich diety. Przed podaniem karmy jajecznej ptakom, warto zapoznać się z informacjami na opakowaniu, aby dowiedzieć się, jaką ilość należy podać w zależności od gatunku i wielkości ptaka. Należy również pamiętać o zapewnieniu świeżej wody dla ptaków, aby umożliwić im nawodnienie organizmu i poprawne trawienie karmy.

żółty suchy

żółty mokry

Worek 10 kg - 160 PLN
1 kg - 16 PLN

Combin Natur

CBianco

Pokarm jajeczny dla kanarków mozaikowych i białych dominantów.Ponieważ w swoim składzie nie zawiera karotenu nie powoduje przebarwień w lotkach i sterówkach.

 

1 kg - 18 PLN

 

 
Szukaj
Przykładowe produkty
k02b.gif